علت متوقف شدن سریال قهوه تلخ +داستان قسمت جدید

قهوه تلخ

 

 

تصویربرداری سری جدید مجموعه «قهوه تلخ» از روز ۱۶ مهر پس از پس از صدور پروانه ساخت و آماده‌سازی لوکیشن جدید در نیاوران آغاز شد.

 

بنابر گزارش فارس، پس از آماده‌سازی سری ۲۶ (حاوی قسمت‌های ۷۶،۷۷ و ۷۸)، این قسمت‌ها با تیتراژی جدید به مرحله تکثیر رسیده‌ و قرار بود تا اواسط آبان ماه به بازار بیاید، اما پس از بازبینی قسمت های جدید، این بخش ها هنوز مجوز توزیع در شبکه نمایش خانگی را دریافت نکرده اند و مهران مدیری باید تغییراتی در این قسمت ها ایجاد کند.

همچنین به دلیل اینکه سازندگان قصد دارند از بازخورد سری جدید آگاه شده و مابقی کار را به شیوه سایر کارهای مدیری بسازند، تصویربرداری ادامه سریال تا زمان روشن شدن تکلیف این سه قسمت جدید متوقف است.

سری جدید با حضور بازیگران جدیدی مانند یوسف صیادی، سپند امیرسلیمانی، سعید امیرسلیمانی، رامین ناصرنصیر، آرش نوذری، ‌مه لقا باقری و لادن سلیمانی به همراه حدود ۱۸ بازیگر دیگر سریال که از دوران گذشته به امروز آمده‌اند انجام شد.

در خلاصه قسمت‌های جدید نیما زند کریمی پس از این که متوجه می‌شود با خوردن قهوه به همراه نازخاتون و بولوتوس به زمان حال آمده، در می‌یابد که گروهی از درباریان با همین شیوه پای به دوران فعلی گذاشته‌اند. بولوتوس آن ها را قال گذاشته و می‌رود و نیما مجبور می‌شود سرپرستی و مراقبت از گروه را به تنهایی به عهده بگیرد.

نیما در اولین قدم باید آنها را در جایی اسکان دهد. سراغ صاحبخانه سابقش می‌رود ولی متوجه می‌شود که تمام واحدهای آنجا در اجاره هستند.

نیما با ترفندی صاحبخانه را راضی می‌کند تا سرپناهی را در اختیار آنها قرار دهد. در خانه جدید مشکلات زیادی وجود دارد. وجود مدیر ساختمانی سخت‌گیر به اسم پرنیان، سرایداری تحصیلکرده و مودب، جوانی پرشور و پرجنب و جوش به نام هوتن و همچنین ناآشنایی جماعت درباری با مناسبات و تکنولوژی روز، حوادثی گاه کمیک به وجود می‌آورد…

==========================================

در قسمت ۲۵ قهوه تلخ که روز سه‌شنبه ۲۱ تیرماه توزیع خواهد شد ، شاهد اتفاقات جدید از جمله قهوه خوردن تعدادی از شخصیتهای داستان و سفر آنها به زمان حال خواهیم بود . آنان با همان لباسها ، گریم و خصوصیات اخلاقی خودشان در سال ۱۳۹۰ در متروی تهران ظاهر می‌شوند و تقابل آنها با دنیای حاضر داستانهای کمدی و مهیجی را رقم خواهد زد …